KONST / Litografier / Litografi 12815330
nr 1281 5330
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Litografi, Signerad. Motivet: 27,5x22, Oidentifierad konstnär. 30x26 cm
Utrop:
500 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:35:05
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund